Kalendáře a diáře 2020

Od. 5.2.2019 sleva kalendářů a diářů na rok 2020 - 50%.

Neskromně musíme přiznat, že naše nabídka kalendářů a diářů je největší a nejucelenější v celé České republice.

V letošním roce si můžete vybírat z cca 160 druhů nástěnných kalendářů, 130 druhů stolních kalendářů, 20 druhů vázankových kalendářů a cca 138 druhů diářů. Přijďte si vybrat. Těšíme se na vás.

Máme kalendáře nástěnné, stolní, vázankové, jednolisté, trhací i tříměsíční z různých vydavatelství vydavatelství. Jsou to OTH, Helma, Baloušek, Bobo, Leon, MFP, Presco, Aria, BB Art, Vof, RT Tesař, Olt, Krásná paní a Trnka. Můžete vybírat z kalendářů bez obrázků, pracovních nebo různě tématicky zaměřených např. příroda, cestování, památky, Praha, umělecké, dětské, technické, zájmové a další.....

Diáře máme z vydavatelství OTH, Helma, Baloušek, Bobo, MFP, Volf a Krásná paní. Kalendářové vložky z OTH, Herlitz a Helma.

Ačkoli máme kalendářů a diářů opravdu hodně druhů, přece jen nemáme všechno. Tak že pokud Vámi požadovaný konkrétní kalendář nemáme, rádi se Vám ho na požádání pokusíme objenat.

Pokud hledáte jen určitý druh nebo titul kalendáře nebo potřebujete větší počet kusů od jednoho druhu, doporučujeme předem si zavolat nebo napsat. Telefoní číslo a emailovou adresu najdete v kontaktech.

Naše "zásoby" kalendářů a diářů nejsou nevyčerpatelné. Doprodané tituly průběžně objednáváme, ale i naši dodavatelé a vydavatelství časem své zásoby vyprodají. Proto doporučujeme našim zákazníkům, kteří chtějí jen ten "svůj" konkrétní kalendář nebo diář, aby si ho zakoupili včas.

Pokud rádi nakupujete z pohodlí domova či kanceláře nebo pokud to k nám máte daleko, rádi vám vybraný kalendář zašleme poštou na dobírku.



Ukázka stolní kalendáře, diáře a další na rok 2020


Kalendáře nástěnné 2020 - města, stavby příroda....

Kalendáře nástěnné 2020 - voda, hory

Kalendáře nástěnné 2020 - Praha, ČR, ženy

Kalendáře nástěnné 2020 - vázankové a tříměsíční

kalendáře nástěnné 2020 - technické, zvířata, dětské, rodinné

Kalendáře nástěnné 2020 - květiny, zahrady, umělecké

Kalendáře nástěnné 2020 - umělecké, roční mapa

Kalendáře stolní 2020

Diáře 2020 - týdenní a denní A4, týdenní a denní A5

Diáře 2020 - týdenní a denní B5, týdenní A6, kapesní týdenní a měsíční

Kalendáře 2020 - trhací A5, A6 a magnetické, diářové vložky, celoroční přehledové a další...

Copyright ©2012 papirnictviletna.cz. All Rights Reserved. Created by Hanyes.